Forum studenata Fizičkog fakulteta
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
29.03.2024. 16:58
Početna Pomoć Kalendar Prijavljivanje Registracija
Vesti: VAŽNO !!! DA BISTE VIDELI DOWNLOAD SEKCIJU FORUMA POTREBNO JE DA SE REGISTRUJETE. 
+  Forum studenata Fizičkog fakulteta
|-+  Fizički fakultet
| |-+  Nastava i ispiti
| | |-+  Pomozite oko Upisivanja Ovog Fakulteta... ostalo jos par dana da se odlucim !
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu. « prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Štampaj
Autor Tema: Pomozite oko Upisivanja Ovog Fakulteta... ostalo jos par dana da se odlucim !  (Pročitano 3085 puta)
Nikola Tesla
Newbie
*
Poruke: 6



« poslato: 25.06.2014. 23:57 »

Problemi:
1. Usmeni ispiti.
2. Matematika

 ...Pauzirao sam proslu godinu na drugom fakultetu...

1. Interesuje me koliko ima predmeta na B smeru - Eksperimentalna i teorijska fizika, koji se moraju polagati usmeno?
Ja sam dosta trapava i zbunjiva osoba pred tablom. Voleo bih da izbegnem racunanja pred drugima jer me uhvati panika da ne ispadnem budala, sto nisam ali me mogucnost plasi. Pismeni ispiti su ono sto bih voleo da me prati tokom studija.

2. Nisam dobar matematicar, isao sam u dizajnersku (bez cerenja). Ali ono sto posedujem je ogromna moc vizualizacije, koju nazalost nmg koristiti u matematici, iako mogu da potpisujem napamet preko 5 broeva x 5 br. Imam dosta teorija koja sam izvukao iz sebe. Razmisljam na ovaj nacin ceo zivot, Ovaj Fakultet? Znam da me ne znate, ali na osnovu ovoga se moze izvuci nesto.

Sada je 26 jun, imam jos par dana fore da se odlucim za ovaj fakultet ili neki drugi. Prijemni je lak, pa sam i prosle godine upao na budzet ali upisao neki drugi fax. Predomislio sam se i nisam za ono. Tako da mi treba hitan odgovor.

PS: Da li cu sa ovim smerom moci da se bavim kvantnom fizikom u inostranstvu i da li cu steci dovoljno znanja i podlogu za dalja usavrsavanja kao i za formiranje teorija.

Ne obazirite se na ime Nikola Tesla, nije sprdnja nego sam njegov fan.
Sačuvana
Stranice: [1] Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
Prebaci se na:  

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines | Srpski prevod: Jovan Turanjanin

Template Design By Nuno Guerra